LONAS pristato naująją LONO Lovų Muzikinę kolekciją

„Kaip gerai, kad mūsų direktorius domisi muzika, o ne boksu. Antraip lovos būtų pavadintos ne muzikiniais vardais, o, pavyzdžiui, „Trenk stipriau“, - krizeno bendrovės „Lonas“ darbuotojai, išgirdę apie naujos lovų kolekcijos pavadinimus.

Lietuviškų čiužinių gamintoja bendrovė „Lonas“ šiemet žengia į naujas erdves ir pristato muzikinę lovų kolekciją. „Loniečiai“ neslepia, jog naujųjų lovų pavadinimai – įmonės vadovo, žinomo Lietuvos bardo, dainų kūrėjo Kazimiero Jakučio nuopelnas. Tuo tarpu pati idėja žengti į naują nišą ir gaminti lovas – bendras įmonės vadovų ir specialistų sprendimas.

„Pastebėjome, jog trūksta kokybiškų lovų, ypač tokių, kurios turėtų tvirtas groteles čiužiniui. Todėl nusprendėme užpildyti šią nišą. Beveik visus metus kurtą naują „Lono“ lovų muzikinę kolekciją jau galite pamatyti mūsų firminėse parduotuvėse“ – sakė įmonės „Lonas“ pardavimų vadovas Domas Jakutis.

Pasak D.Jakučio, naujosios lovos nei groja, nei dainuoja, tačiau jos su muzika susijusios savaip. Dešimt skirtingų lovų pavadintos su muzika ir kūryba susijusias vardais.

„Viena iš lovų – „Sonata“.  Tai buvo vienas pirmųjų mūsų sugalvotų pavadinimų. Mums šis pavadinimas visų pirma kėlė asociacijas su Liudviko van Bethoveno „Mėnesienos sonata“. Netrukus po to atsirado ir nauji pavadinimai – „Solo“, „Soprano“, „Capriccio“, „Kvarta“, „Boss“, „Forte“ ir panašiai“, - pasakojo D.Jakutis.