Miego diena – mūsų profesinė šventė, todėl turime dovanų

Tarptautinė miego diena minima kovo 21 dieną. Ta proga „Lonas“ dovanoja 25 vaikiškus foteliukus MĖNUO PLIUS. Dovanojamų foteliukų skaičius sutampa su įmonės metais – šiemet „Lonas“ švęs savo 25 metų jubiliejų.

Vaikiški foteliukai MĖNUO PLIUS skirti pailsėti ir atsipūsti tokiems vaikams, kurie niekada nemiega, niekada nepavargsta, o kai ateina metas miegoti, slepiasi tolimiausiame namų kampe!

Visi tėveliai (ir vaikai), norintys gauti dovanų foteliuką, turėtų parašyti po facebook įrašu komentarą su linksmu pasakojimu kaip Jūs švenčiate miego dieną! Parašykite mums savo istoriją ir priežastį, kodėl foteliuką turėtumėm padovanoti būtent jums.

Facebook įrašą galite rasti čia: 

LONAS FACEBOOK

Laimėtojai bus skelbiami trečiadienį!

Žaismingas vaiko kambario baldelis, kuris pradžiugins tiek vaikus, tiek jų tėvelius. Foteliukas pagamintas iš putų poliuretano, todėl yra minkštas, lengvas ir visiškai saugus. Trikotažinis kakavos spalvos užvalkalas su antibakteriniu bambuko pluoštu, skalbiamas iki 60 ºC.

Tai – dar ne viskas. Miego dieną švęsime visą savaitę – perkant „Lono“ produkciją, jos pristatymas nemokamas (pasiūlymas galioja nuo kovo 21 d. - kovo 25 d. visuose LONO salonuose bei mūsų psl.).

Tarptautinė miego diena minima daugelyje Europos šalių. Medikų tyrimais nustatyta, kad suaugusiam žmogui būtina miegoti 8-9 valandas per parą. Tačiau dauguma žmonių dėl spartėjančio gyvenimo tempo miega kur kas mažiau.

Miegant nepakankamai iškyla įvairių sveikatos problemų – kamuoja nuovargis, mieguistumas darbo metu, tai pat gali prasidėti virškinimo sutrikimai, galvos skausmai,  padidėti alkio jausmas.