Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku

LONAS gavo Gazelė 2015 apdovanojimą

„Verslo žinių“ organizuojamoje smulkaus ir vidutinio verslo konferencijoje „Gazelė 2016“ Kauno meras Visvaldas Matijošaitis pasveikino sparčiausiai augusias Kauno regiono įmones, iš kurių į apdovanotųjų sąrašą papuolė ir įmonė LONAS.

Verlo Žinios primena, kad toks įvertinimas yra teikiamas įmonėms, kurios atitinka tam tikrus keliamus reikalavimus. Vienas jų - įmonės turi būti pradėjusios savo veiklą ne vėliau kaip 2011 m. sausio 1 d.

Kitas kriterijus – 2011 m. įmonės apyvarta turėjo būti 290.000–40 mln. Eur. Apyvarta, palyginus 2011 m. su 2014 m., turėjo augti ne mažiau kaip 20%. Taip pat, vertinant sparčiausiai augusias bendroves, labai svarbus kriterijus – skaidrumas ir viešumas.

Įmonės direktorius Domas Jakutis, džiaugiasi tokiu įvertinimu ir jo teigimu, šis apdovanojimas labai svarbus įmonei ir jos veiklai.