Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku

Lietuviai miegos ant auksinių čiužinių!

Auksiniai ir sidabriniai medaliai įmonei reiškia ne tik jos darbo įvertinimą. Tai – ir stiprus emocinis užtaisas visiems ateinantiems metams. Jaučiamės puikiai – galbūt ne taip, kaip auksą laimėjusi mūsų plaukikė Rūta Meilutytė, tačiau tikrai panašiai“, - juokavo įmonės „Lonas“ vadovas Kazimieras Jakutis.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos surengtame „Lietuvos metų gaminio“ konkurse du įmonės „Lonas“ čiužiniai – trijų žvaigždučių „Mūza®“ ir „Harmonija®“ pelnė Aukso medalius, o Sidabriniu buvo apdovanotas dvi žvaigždutes turintis „Mūza®“. Visi čiužiniai – iš prieš du metus sukurtos lietuviškų čiužinių kolekcijos.

„Lietuviškų čiužinių kolekcija, mūsų nuomone, kol kas neturi analogų. Mat iki šiol buvo įprasta kurti batus, sukneles, pagaliau – baldus. Tačiau niekas nekūrė čiužinių. Mes tą padarėme, ir, akivaizdu, jog neapsirikome.

Kartu su dizaineriu Nauriu Kalinausku sukūrėme čiužinių dizainą, jiems sugalvojome pavadinimus – „Tyla®“, Harmonija® ir „Mūza®, taip pat čiužiniai suskirstyti nuo vienos iki trijų žvaigždučių. Jos žymi minkštumo zonas, kitas atskirų čiužinių savybes, komforto lygį“, - sakė K.Jakutis.

Įmonės vadovas džiaugiasi, jog medalius turi ne tik „Mūza®“ ir „Harmonija®“ čiužiniai. Pernai spyruoklinis trijų žvaigždučių čiužinys „Tyla®“ taip pat buvo apdovanotas Aukso medaliu.