Lietuviai miegos ant auksinių čiužinių!

Auksiniai ir sidabriniai medaliai įmonei reiškia ne tik jos darbo įvertinimą. Tai – ir stiprus emocinis užtaisas visiems ateinantiems metams. Jaučiamės puikiai – galbūt ne taip, kaip auksą laimėjusi mūsų plaukikė Rūta Meilutytė, tačiau tikrai panašiai“, - juokavo įmonės „Lonas“ vadovas Kazimieras Jakutis.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos surengtame „Lietuvos metų gaminio“ konkurse du įmonės „Lonas“ čiužiniai – trijų žvaigždučių „Mūza®“ ir „Harmonija®“ pelnė Aukso medalius, o Sidabriniu buvo apdovanotas dvi žvaigždutes turintis „Mūza®“. Visi čiužiniai – iš prieš du metus sukurtos lietuviškų čiužinių kolekcijos.

„Lietuviškų čiužinių kolekcija, mūsų nuomone, kol kas neturi analogų. Mat iki šiol buvo įprasta kurti batus, sukneles, pagaliau – baldus. Tačiau niekas nekūrė čiužinių. Mes tą padarėme, ir, akivaizdu, jog neapsirikome.

Kartu su dizaineriu Nauriu Kalinausku sukūrėme čiužinių dizainą, jiems sugalvojome pavadinimus – „Tyla®“, Harmonija® ir „Mūza®, taip pat čiužiniai suskirstyti nuo vienos iki trijų žvaigždučių. Jos žymi minkštumo zonas, kitas atskirų čiužinių savybes, komforto lygį“, - sakė K.Jakutis.

Įmonės vadovas džiaugiasi, jog medalius turi ne tik „Mūza®“ ir „Harmonija®“ čiužiniai. Pernai spyruoklinis trijų žvaigždučių čiužinys „Tyla®“ taip pat buvo apdovanotas Aukso medaliu.