Klaipėdoje duris atvėrė naujas LONO salonas

Komforto meistrais tituluojama bendrovė LONAS drąsiai žengia į Klaipėdos rinką – uostamiestyje duris atvėrė jau antras miegamojo baldus ir čiužinius gaminančios įmonės salonas. Atidarymo proga klaipėdiečiai ištisą mėnesį naudosis galimybe pirmieji Lietuvoje įsigyti naujausios kolekcijos čiužinių už mažesnę kainą.

Vytauto Petriko nuotr.

Prekybos startas – Klaipėdoje

Erdvus ir namų jaukumu alsuojantis LONAS miegamojo baldų ir čiužinių salonas „Nemuno baldų centre“ atidarytas ketvirtadienį. Tai jau antrasis šeimos vertybėmis ir tradicijomis paremtos lietuviškos įmonės salonas Klaipėdoje ir vienuoliktasis Lietuvoje.

Uostamiestyje duris atvėręs salonas – pirmasis Lietuvoje, kur jau prekiaujama naujausios Trispalvės kolekcijos čiužiniais. „Šiai kolekcijai buvo skirtas visas praėjusių metų darbas ir pasiruošimas“, – pastebėjo bendrovės direktorius Domas Jakutis.

Kolekcijoje – lietuviškos tradicijos

Pašnekovo teigimu, didžiausias Trispalvės kolekcijos pranašumas yra tai, kad tradiciniai LONAS gaminiai aprengti naujais „drabužiais“ – naujuosiuose čiužinių audiniuose yra natūralaus lino. Trispalvei kolekcijai toks pavadinimas, pasak bendrovės direktoriaus, suteiktas neatsitiktinai – ši gaminių linija tiesiog persmelkta lietuviškojo paveldo, tradicijų.

„Į naują kolekciją sudėta gausybė lietuvybės ir paveldo. Pirmiausia lietuviškumas atspindimas audiniuose, jų sudaigstyme, tekstūroje. Kuriant audinius remtasi senaisiais lietuviškų audinių raštais, atsižvelgėme ir į senąsias lietuviškų čiužinių gaminimo tradicijas“, – dėstė direktorius.

Aukščiausios kokybės medžiagos

Naujojoje gaminių linijoje tautinė atmintis, vertybės pinasi su šiuolaikinėmis gamybos technologijomis ir sveika gyvensena. „Labai svarbus kolekcijos išskirtinumas yra tai, kad gaminant čiužinius ar kitą produkciją naudojamos medžiagos yra aukščiausios kokybės, kvėpuojančios ir pralaidžios orui“, – dar vieną naujosios kolekcijos pranašumą apibūdino bendrovės vadovas. Anot D.Jakučio, kiekvienas LONO klientas yra labai individualus ir visiems ieškoma geriausiai jų poreikius atitinkančių gaminių, todėl klientai kviečiami rinktis iš šešių čiužinių, kurie gaminami pagal tris skirtingas technologijas – itin pralaidūs orui spyruokliniai, prie kūno prisitaikantys viskoelastiniai ir pažangiausias technologijas savyje sukaupę lateksiniai čiužiniai. Visi kolekcija „aprengta“ trimis skirtingais audiniais, kurie pasižymi linui būdingomis šiltomis spalvomis. „Pagal kiekvieno kliento individualius poreikius mes galime pasiūlyti aukščiausios kokybės komfortą“, – užtikrino D.Jakutis.

Garantija – 10 metų

Trispalvės kolekcijos čiužiniams suteikiama 10 metų garantija ir 30 naktų išbandymo laikotarpis. „Renkantis čiužinį pagrindinė taisyklė yra – bandyti, bandyti ir dar kartą bandyti. Nes kiekvienas patogumą jaučiame ir suprantame labai individualiai“, – pabrėžė pašnekovas. Naujo salono atidarymo proga Trispalvės kolekcijos čiužinius uostamiesčio gyventojai iki pat vasario 20 d. galės įsigyti pigiau – šiai produkcijai taikoma 10 proc. nuolaida.

Ekspozicija – ne sandėlis

Maždaug 300 kv. m ploto salono įrengimui prireikė apie 30 tūkst. eurų investicijos, tačiau erdvės nėra užverstos gausybe skirtingų gaminių, o vilioja šviesumu ir namus primenančiu jaukumu.

„Mums svarbu, kad mūsų klientas ateitų lyg į savo namus. Todėl į ekspoziciją mes žiūrime šiek tiek kitaip nei daugelis kitų pardavėjų. Siekiame, kad čia būtų jauku, kad gaminys atsiskleistų erdvėje ir nereikėtų daikto apžiūrinėti kaip ankštame sandėlyje“, – paaiškino D.Jakutis.

Ne tik geri čiužiniai

Pastebima, kad siekiant susikurti tobulą miego sistemą, nepakanka vien gero čiužinio, būtinas ir aukštos kokybės pagrindas, ant kurio ir yra dedamas čiužinys, todėl ketvirtadienį duris atvėrusiame salone galima įsigyti ir LONO gaminamų lovų.

Salone galima rinktis iš 10 lovų modelių bei gausybės įvairių baldinių audinių.

LONAS siekia ne tik tiekti kokybišką produkciją, tačiau ir tapti savo klientų draugais, todėl perkant čiužinį ar lovą pristatymas bei produkcijos surinkimas – papildomai nekainuoja.

Straipsnio šaltinis bei foto galerija: klaipeda.diena.lt