Duris atvėrė ypatingi madas diktuojantys LONO NAMAI

Lietuvos stilingo ir komfortiško miego rinkos lyderiai LONAS pristatė naują ir jaukų it namai saLONĄ.

LONO NAMAI - atidarymo šventė

LONO NAMAI - naujas saLONAS Ogmios mieste, Lukšio g. 17, Vilnius

LONO NAMŲ atidarymo šventė

Ketvirtadienio vakarą, likus vos 2 savaitėms iki jaukiausių metų švenčių, gausiai dizainerių ir architektų visuomenei pristatyta unikali susitikimų ir bendradarbiavimo oazė – LONO NAMAI, įsikūrę Ogmios mieste Vilniuje. Atidarymo šventės metu naujasis saLONAS pasitiko didžiule 500 m2 erdve per 2 aukštus, milžiniškais projektoriais bei Muzikinės LONO lovų kolekcijos naujienomis, virtusiomis į spalvotus gėrimus: Šaltalankis (lova JAZZ), Samana (lova OPERA) ir Mėlynė (lova RONDO).

LONAS - Lova OPERA

OPERA - išskirtinai aukšta ir didinga lova, kurios galvūgalis dekoruotas ritmiškais įsiuvais

Marmurinis porolonas

Įėjus į LONO NAMUS stebina interjero pagrindinis akcentas – juodas minkštas marmuras, pagamintas iš perdirbto porolono likučių. „Vienas prioritetinių tikslų, kuriuos atsakingai įgyvendiname jau ne vienerius metus, yra gamybos atliekų mažinimas visose LONO grupės įmonėse. Marmurinis porolonas – tik vienas iš netikėtų atradimų su architektu Jokūbu Jurgeliu iš 2XJ studijos dar labiau skatina kūrybiškai pažvelgti į porolono panaudojimą naujose terpėse“, sako LONO direktorius Domas Jakutis.

LONAS - šeima

LONO šerdis - Jakučių šeima

LONO draugai

Vakaro metu išdalinta galybė prizų, apdovanoti daugiausiai šiais metais su LONU dirbę interjero dizaineriai, o dar ir su gimtadieniu pasveikinta stilistė Justė Kubilinskaitė – Tarvydienė sakė: „Liežuvis neapsiverčia LONO vadinti įmone ar kompanija. LONAS - tai šeima“. Susirinkusiųjų širdis šildė Česlovo Časo kolekcija ir mažųjų pasirodymai bei Lietuvos muzikos pasaulyje Pagulbio vardu žinomo bardo ir LONO tėčių tėčio Kazimiero Jakučio dainos.

LONAS - vakaro svečiai

Vakaro svečiai

Sukurti ir įgyvendinti LONO šeimos įkūrėjų Jakučių sumanymą į LONO NAMUS investuota beveik 100 tūkstančių eurų. Tai yra 13 LONO saLONAS, 11 iš jų įkurta Lietuvoje, o 2 – Latvijoje.