Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku

DIZAINO DIENA 290: Interjerų autorinė apsauga

Dizaino diena 290: Interjerų autorinė apsauga - LONAS

Vasario 11 d., antradienį, kauniečius ir miesto svečius kviečiame į jungtinį Ardena, Ispaniškos plytelės, Lenex ir LONAS organizuojamą renginį DIZAINO DIENA "290": Interjerų autorinė apsauga, skirtą išskirtinai interjero dizaineriams.

Interjero dizaineriai kaip ir kiti kūrybinės industrijos dalyviai nuo idėjos iki atlyginimo už savo veiklą nueina sunkų kelią. Dar sunkesnį kelią tenka nueiti tiems, kurie susiduria su savo kūrybinio darbo pasisavinimu.

Renginyje Jūsų lauks:

RENGINIO PROGRAMA

14:00 - 15:30 Interjerų autorinė apsauga
15:30 - 16.00 Kaip architektui/dizaineriui didinti savo vertę socialiniuose tinkluose
16:00 - 16:30 Vaišių pertraukėlė
16:30 - 17:30 Desertų šou su Led šviesom

Registracija į renginį būtina.

Apie mąstymo modelius, siekiant užtikrinti teisingą savo veiklos ir teisinę aplinką, organizuojamoje DIZAINO DIENOJE "290" su Jumis savo įžvalgomis pasidalins advokatų profesinės bendrijos AAA Law teisininkės Justina Nikė ir Greta Obadauskaitė. Diskutuosime:

Change.lt bendraįkūrėja, laisvai samdoma strategė, pokyčių vadovė Rita Čiapaitė Baublienė trumpo pristatymo metu pasidalins įžvalgomis, kaip interjerų projektuotojams ir kūrėjams kalbėti apie save socialiniuose tinkluose, kaip pasiekti populiarumą, pritraukti naujų klientų bei pasididinti savo vertę, sulaukti portalų, žurnalų dėmesio.

Justina Nikė - Dizainerių diena LONAS

AAA Law asocijuota partnerė, advokatė Justina Nikė turinti daugiau kaip 12 metų patirtį intelektinės nuosavybės teisės ir sutarčių teisės srityse. Justina taip pat puikiai išmano darbo teisės aspektus ir dirba reklamos, technologijų srityse.

Greta Obadauskaitė - Dizainerių diena LONAS

AAA Law vyresnioji teisininkė, advokato padėjėja Greta Obadauskaitė turi daugiau kaip 8 metų teisinio darbo patirtį. Greta specializuojasi intelektinės nuosavybės gynimo bei sutarčių teisės srityse.

Rita Čiapaitė Baublienė - Dizainerių diena LONAS

Change.lt bendraįkūrėja, laisvai samdoma strategė, pokyčių vadovė Rita Čiapaitė Baublienė.

Iki pasimatymo Kaune!