Čiužinys LONIUKAS - metų gaminys 2016

Penktadienį Vyriausybėje apdovanoti Lietuvos įmonių gaminamą produkciją kasmet įvertinančio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2016“ nugalėtojai. LONO čiužinys LONIUKAS išsiskiriantis unikaliomis branduolio savybėmis, buvo apdovanotas aukso medaliu. LONIUKO pagrindas pagamintas iš ilgaamžės, orui pralaidžios aukšto elastingumo medžiagos „Lono-Tec II™“. Taip pat vaikiškame čiužinyje integruota unikali vėdinimo sistema „NetFresh™“. Ji mažina prakaitavimą, padeda greičiau išgarinti drėgmę, užtikrina dar geresnį oro pralaidumą ir saugų kūdikio miegą. Masažuojantis čiužinio paviršius užtikrina taisyklingą kūdikio raumenų vystymasį, gerina kraujotaką.

Aukso ir sidabro medalius pelniusių produktų ir paslaugų įmonių vadovams apdovanojimus įteikė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis ir ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Iš šalyje veikiančių daugiau nei 7 000 gamybos ir apdirbamosios pramonės įmonių šių metų konkurse dviem lygiais vertintos paraiškos – aukso medalio vertais pripažintas 81 produktas ir paslauga, o sidabro – 11 produktų ir paslaugų.
 Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui ir taip skatinti rinktis kokybišką lietuvišką produktą ir vystyti Lietuvos verslą.

Konkursas „Lietuvos metų gaminys“ rengiamas 20 kartą iš eilės.