„Alio Jonava“ apie mus

Nauja čiužinių kolekcija - pirmiausia jonaviečiams

Jonavoje įsikūrusi čiužinių gamybos ir prekybos UAB „Lono mažmena“ rudenį pradeda pokyčiais ne tik išoriškai atnaujindama firminę čiužinių parduotuvę, įsikūrusią Basanavičiaus gatvėje,  bet ir pristato naują čiužinių kolekciją.

Patirtį sudėjo į gaminius

„Rinkoje jau seniai esam ne naujokai – 18 metų kaupėme patirtį, gaminome čiužinius pagal čekų licenciją, o dabar subrendome ir visas savo žinias sudėjome į naują čiužinių kolekciją. Ją pirmiausiai norime pristatyti jonaviečiams – savo kaimynams, draugams, žmonėms, su kuriais kasdien vaikštome gražėjančio miesto gatvėmis, - praėjusį trečiadienį iškilmingai pristatydamas naujuosius gaminius kalbėjo Kazimieras Jakutis, įmonės vadovas ir savininkas.

Naująją LONO čiužinių kolekciją sudaro devyni skirtingi trijų linijų čiužiniai. „Čiužinius kūrėme galvodami apie vietinę rinką, apie Lietuvos pirkėjus. Daug žinių gavome būtent iš jų - atlikome pirkėjų tyrimą, kuris labai talkino kuriant naujuosius gaminius.  Šiandien Jums pirmiesiems pristatome trijų skirtingų linijų – kvėpuojančius kišeninių spyruoklių, prisitaikančius prie kūno ir ilgaamžius latekso – čiužinius, įvilktus į švelnius, antibakterinių savybių turinčius, praktiškų spalvų užvalkalus. Juos mums sukurti padėjo dizaineris Nauris Kalinauskas, garsinantis Lietuvą daiktų ir baldų dizaino srityse.“ – kūrimo procesu dalinosi vadovas.

Už patriotiškumą

UAB „Lono mažmena“, skirtingai nei daugelis Lietuvos gamintojų, visą dėmesį skiria Lietuvos rinkai, tik nedidelė produkcijos dalis parduodama kaimyninėje Latvijoje. Atnaujintas prekės ženklas taip pat akcentuoja lietuvišką gaminių kilmę. „Mūsų kolektyvas nedidelis, bet dauguma darbuotojų dirba septynetą metų ir ilgiau. Džiaugiuosi, kad darbe man talkina artimiausi žmonės - mano sūnūs Domas ir Adas, žmona Birutė, brolis Tomas. Kolektyvo branduolį sudaro jonaviečiai: ir gamybos vadovas Ričardas Tarosas, ir čiužinių prekybos vadybininkė Fiona Konkova, kuri LONE dirba jau penkiolika metų, ir buhalterės Neringa, Kristina, Onutė, energingoji administratorė Milda – be jų kaip be rankų, o kur dar gamybos cechas su Rima priešaky,“ - lyg geriausius bičiulius vardina K. Jakutis. - „Taigi, kam laimės ieškoti svetur, jei visa, kas geriausia yra čia, greta mūsų?“ – paklaustas apie eksporto planus, samprotavo K. Jakutis.

Naujoji čiužinių kolekcija – ne vienintelė naujiena Jonavos čiužinių gamintojo parduotuvėje. Nuo šiol miestiečiai ir miesto svečiai čiužinių, grotelių, lovų ir kitos UAB „Lono mažmena“ gaminamos produkcijos galės įsigyti pigiau. Vienoje iš parduotuvės salių įkurta išparduotuvė, kurios asortimentą sudaro praėjusių metų kolekcijų čiužiniai, kiti užsigulėję, bet kokybiški gaminiai.

„Alio Jonava“ (2011-09-28)