Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku
Kodėl LONAS?
Skirta būtent Jums

Visa LONO produkcija yra  specialiai pritaikoma prie Jūsų poreikių ir kuriama pasitelkiant Lietuvos gydytojus, kineziterapeutus bei žinomus produktų dizainerius.

Rankų darbas. Didžioji LONO čiužinių gamybos proceso dalis – kruopštus rankų darbas.

Sukurta ir pagaminta Lietuvoje. Nuo 1993 m. kuriame, gaminame ir tobuliname LONO gaminius Jūsų sveikesniam ir geresniam miegui.

Nuo užsakymo iki pristatymo. Užsakytus ir pagamintus LONO gaminius pristatysime savo transportu, o mūsų kurjerių komanda užneš čiužinius iki pat Jūsų lovos, o LONO lovas pristatys ir surinks Jūsų namuose nemokamai.

Trispalvės, Klasikinės ir vaikų kolekcijos čiužiniai

Kiekvienas čiužinys gaminamas pagal konkretaus kliento poreikius ir pageidavimus. Gamybos procesas yra labai personalizuotas, todėl vienu metu gaminamas tik vienas čiužinys.

Čiužiniai

Orui pralaidžios medžiagos. Gamyboje naudojamos medžiagos yra ypač pralaidžios orui, visiškai nekenksmingos ir tinka net kūdikiams (sertifikuotos Oeco-tex®).

Lono-Tec® medžiaga. LONO čiužinių pagrindą sudaro unikali putų poliuretano medžiaga Lono-Tec®. Ši medžiaga yra ilgaamžė ir ypač pralaidi orui. Tai išskirtinis LONO produktas, kuriame susikaupė dviejų dešimtmečių čiužinių gamybos patirtis ir technologijos.

Memospace® medžiaga. Svarbus komfortą didinantis LONO čiužinių elementas – unikali viskoelastinė medžiaga Memospace®. Ši medžiaga yra pralaidi orui, puikiai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja raumenis ir sukurta NASA kosminės technologijos pagrindu.

Įdėklas L-Slip®. Specialus apsauginis įdėklas L-Slip®, naudojamas daugelyje LONO čiužinių. Prailgina jų tarnavimo laiką, sumažina dėvėjimąsi, apsaugo namų aplinką nuo poliuretano ar latekso dulkių.

Lonofibre®. Švelnus ir stilingas užvalkalas Lonofibre® daigstomas unikaliu raštu iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralaus lino pluošto bei 1 cm storio viskoelastinės medžiagos „Memospace®, kuri audiniui suteikia ypatingą purumą ir malonų pirmo prisilietimo pojūtį.

Muzikinė lovų kolekcija

LONO čiužiniai – sudėtingi ir daug šiuolaikinių technologijų savyje sukaupę gaminiai.  Kad užtikrinti geriausias jų eksploatavimo savybes ir ilgaamžiškumą, mes siūlome specialiai šiems čiužiniams sukurtas LONO lovas.  LONO lovos gaminamos pagal padidintus ilgaamžiškumo ir laidumo orui reikalavimus. LONO čiužiniai ir lovos – tobulas miego komplektas.

Lovos - lonas.lt

LONAS HOME namų tekstilė

Iš natūralių audinių dizainerių sukurti patalynės komplektai ir paklodės tarnaus ilgai, o spalvos ir raštai džiugins kiekvieną kartą, žvilgtelėjus į miegamąjį. Panirus į specialiai LONAS HOME pagamintus patalus, jausitės gaiviai ir lengvai kaip ant debesies: antklodės ir pagalvės tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Miegamojo ir namų jaukumui rinkitės unikalaus dizaino lovos užtiesalus, namų kvapus, šiltutėlius pledus ar žaismingus pufus, o vonioje kurkite savo stilių su madingais rankšluosčiais ir švelniais chalatais.

LONO apdovanojimai

Čiužinys TYLA®*** - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2012“ bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.

Čiužinys MŪZA®*** - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2013“ bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.

Čiužinys HARMONIJA®*** - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2013“ bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.

Čiužinys MŪZA®** - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2013“ bei buvo apdovanotas Sidabro medaliu.

Lova BOSS - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2014“ bei buvo apdovanota Aukso medaliu.

Čiužinys LONIUKAS - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2016“ bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.

Čiužinio užvalkalas LONOFIBRE® - tapo "Lietuvos metų gaminiu 2017" bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.