Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku
Kodėl LONAS?
Rankų darbas

Didžioji LONO čiužinių gamybos proceso dalis – kruopštus rankų darbas. Kiekvienas čiužinys gaminamas pagal konkretaus kliento poreikius ir pageidavimus. Gamybos procesas yra labai personalizuotas, todėl vienu metu gaminamas tik vienas čiužinys.

Skirta būtent Jums

Visa LONO produkcija yra  specialiai pritaikoma prie mūsų šalies žmonių poreikių ir kuriama pasitelkiant Lietuvos gydytojus bei žinomus dizainerius.

Orui pralaidžios medžiagos

Gamyboje naudojamos medžiagos yra ypač pralaidžios orui,  visiškai nekenksmingos ir tinka net kūdikiams (sertifikuotos Oeco-tex®).

Lono-Tec® medžiaga

LONO čiužinių pagrindą sudaro unikali putų poliuretano medžiaga Lono-Tec®. Ši medžiaga yra ilgaamžė ir ypač pralaidi orui. Tai išskirtinis LONO produktas, kuriame susikaupė dviejų dešimtmečių čiužinių gamybos patirtis ir technologijos.

Memospace® medžiaga

Svarbus komfortą didinantis LONO čiužinių elementas – unikali viskoelastinė medžiaga Memospace®.  Ši medžiaga yra pralaidi orui, puikiai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja raumenis ir sukurta NASA kosminės technologijos pagrindu.

Įdėklas L-Slip®

Specialus apsauginis įdėklas L-Slip®, naudojamas daugelyje LONO čiužinių. Prailgina jų tarnavimo laiką, sumažina dėvėjimąsi, apsaugo namų aplinką nuo poliuretano ar latekso dulkių.

Lonofibre®

Švelnus ir stilingas užvalkalas Lonofibre® daigstomas unikaliu raštu iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralaus lino pluošto bei 1 cm storio viskoelastinės medžiagos „Memospace®, kuri audiniui suteikia ypatingą purumą ir malonų pirmo prisilietimo pojūtį.

Lono lovos

LONO čiužiniai – sudėtingi ir daug šiuolaikinių technologijų savyje sukaupę gaminiai.  Kad užtikrinti geriausias jų eksploatavimo savybes ir ilgaamžiškumą, mes siūlome specialiai šiems čiužiniams sukurtas LONO lovas.  LONO lovos gaminamos pagal padidintus ilgaamžiškumo ir laidumo orui reikalavimus. LONO čiužiniai ir lovos – tobulas miego komplektas.

Garantija

LONO čiužiniams suteikiamas iki 10 metų garantinis laikotarpis.

Šeimos verslas

LONAS – šeimos vertybėmis ir tradicijomis paremta lietuviška įmonė. Jau dvi LONO įkūrėjo Kazimiero Jakučio šeimos kartos sėkmingai prisideda prie lietuviškų čiužinių kūrimo ir gamybos tobulinimo.

Apdovanojimai

LONO apdovanojimai:

Čiužinys TYLA®*** - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2012“ bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.

Čiužinys MŪZA®*** - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2013“ bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.

Čiužinys HARMONIJA®*** - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2013“ bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.

Čiužinys MŪZA®** - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2013“ bei buvo apdovanotas Sidabro medaliu.

Lova BOSS - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2014“ bei buvo apdovanota Aukso medaliu.

Čiužinys LONIUKAS - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2016“ bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.

Čiužinio užvalkalas LONOFIBRE® - tapo "Lietuvos metų gaminiu 2017" bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.