Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku
Atsiskaitymas
Saugus atsiskaitymas

LONO produkciją užsisakyti galite artimiausiame saLONE, internetu ir telefonu. Užsisakant internetu arba telefonu, apmokėjimas galimas bankiniu pavedimu iš anksto arba kortele pristatymo metu.

Kortele

Jūsų patogumui, atsiskaityti kortele galite iškart užsakymo metu arba pristatymo dieną: atvykęs kurjeris su savimi turės mobilų kortelių skaitytuvą. Atsiskaitykite lengvai be grynųjų!

Pavedimu

Norite nesirūpinti dėl prekės apmokėjimo pristatymo metu? Padarykite pavedimą. Pavedimus už prekes priimame 3 dienos iki numatytos pristatymo dienos. Padarėte vėliau? Informuokite mus el. paštu el.prekyba@lonas.lt arba telefonu +370 349 200 09.

Lizingu

Lizingo partneriai SB lizingas ir GF lizingas padės Jums jau dabar džiaugtis ramiu ir komfortišku miegu. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, Jums prireiks elektroninės bankininkystės prisijungimo ir kelių minučių susivesti savo duomenis. Po kelių akimirkų gausite atsakymą iš banko.

* Ieškok SB lizingo ar GF lizingo skaičiuoklės prie kiekvieno LONO produkto ir įsigyk išsimokėtinai BE JOKIO PABRANGIMO! Galioja tik perkant internetu ir sudarant sutartis iki 10 mėn.

Kodėl kavos puodelis per dieną? Pvz.,  čiužinys TYLA PLIUS 160x200 kainuoja 630,00 Eur. Sudarant sutartį 10 mėn. be pradinio įnašo, mokama 63 Eur/mėn. suma, arba beveik 2,10 Eur per dieną, ir JOKIO  PABRANGIMO.

LONAS - pirkimas išsimokėtinai

Padidinti paveiksliuką >