Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku
Atsiskaitymas
Saugus atsiskaitymas

Nuo 2020 m. kovo 16 d., Lietuvoje įvedus karantiną, LONO produkciją užsisakyti galite internetu ir telefonu, apmokant iš anksto bankiniu pavedimu.

Kaip keičiasi atsiskaitymo ir produkcijos pristatymo sąlygos, skaitykite čia >>

Pavedimu

Norite nesirūpinti dėl prekės apmokėjimo pristatymo metu? Padarykite pavedimą. Pavedimus už prekes priimame 3 dienos iki numatytos pristatymo dienos. Padarėte vėliau? Informuokite mus el. paštu el.prekyba@lonas.lt arba telefonu +370 349 200 09.

Lizingu

Lizingo partneriai SB lizingas ir GF lizingas padės Jums jau dabar džiaugtis ramiu ir komfortišku miegu. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, Jums prireiks elektroninės bankininkystės prisijungimo ir kelių minučių susivesti savo duomenis. Po kelių akimirkų gausite atsakymą iš banko.

* Ieškok SB lizingo ar GF lizingo skaičiuoklės prie kiekvieno LONO produkto ir įsigyk išsimokėtinai BE JOKIO PABRANGIMO! Galioja tik perkant internetu ir sudarant sutartis iki 10 mėn.

Kodėl kavos puodelis per dieną? Pvz.,  čiužinys TYLA PLIUS 160x200 kainuoja 630,00 Eur. Sudarant sutartį 10 mėn. be pradinio įnašo, mokama 63 Eur/mėn. suma, arba beveik 2,10 Eur per dieną, ir JOKIO  PABRANGIMO.

LONAS - pirkimas išsimokėtinai

Padidinti paveiksliuką >