Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku

Muzikinė lovų kolekcija

LONAS Muzikinė lovų kolekcija - Lova SQUARE

Lova SQUARE 140x200

Muzikinė lovų kolekcija

Ši lova – tai klasikinio langeliais suskirstyto galvūgalio interpretacija. Jos išskirtinį charakterį kuria ritmika tarp skirtingo dydžio kvadratų, o linijų pagalba suformuotas reljefas pabrėžia audinio minkštumą. Dieną reljefu slystanti šviesa išryškina medžiagiškumą ir malonų formos charakterį.

  1. Plotis – 225 / 205 / 185 / 165 cm
  2. Ilgis – 211 cm
  3. Aukštis – 130 cm + kojelės aukštis (Metalinės blizgios lovos kojelės - 10 cmįskaičiuota į kainą)
loader
Dydis
140x200 Išparduota

2 300,00 €
Pristatymas per 24 d. d.
Išsimokėtinai:
 
Išsimokėtinai:
 
Galvūgalis
Galvūgalis

Stilingas ir minkštas, įvairių dydžių kvadratais ir stačiakampiais dekoruotas galvūgalis.

Patikimumas
Patikimumas

Kontinentinės LONO lovos rėmas gaminamas iš medžio, kuris yra daug tvirtesnė už bet kurį klijuotą medienos gaminį. Taip garantuojame LONO lovų ilgaamžiškumą. Visoms LONO lovoms suteikiama 2 metų garantija.

Stilinga konstrukcija
Stilinga konstrukcija

Itin kruopščiai atrinktos medžiagos, audiniai ir miego komfortas susilieja į stilingą PREMIUM visumą. Tachtos, čiužinys ir antčiužinis apsiūti iš pasirinkto audinio madingu kanteliu, kuris įneš į miegamąjį grakščios elegancijos. Lovos karkasas iš išorės apklijuojamas specialia minkšta medžiaga, kuri suteikia lovai stilingo ir patogaus aptakumo ir putlumo.

Tachta
Tachta

Lovos pagrindas - 2 tachtos - gaminamos iš tikro medžio. Tvirtas medinis rėmas su grotelėmis ir 2 kišeninių spyruoklių sluoksniais suteikia tvirtą pagrindą visai lovai. Net 2 poros kojelių komplektų (viso 8 vnt.) suteikia tvirtumo jausmą visai lovai.

Audiniai
Audiniai

Asortimente rasite visą spektrą medžiagų – nuo sintetinių iki natūralių, taip pat gausų spalvų bei atspalvių pasirinkimą. Itin daug natūralaus pluošto ir lengvai valomų, augintinių nagams atsparių audinių.

Aksesuarai
Aksesuarai

Palengvinkite kasdienybę su skaitymo lempa, tvirtinama prie galvūgalio.

Muzikinė lovų kolekcija