Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku

Home

LONAS - Home - Čiužinys Vega Latex

Čiužinys Vega Latex

Vega Latex yra vidutinio kietumo spyruoklinis čiužinys puikiai prisitaikantis prie kūno formų. Viršutinis latekso sluoksnis užtikrina gaminio elastingumą bei ilgaamžiškumą. Orui pralaidus čiužinio pagrindas gaminamas iš kokybiškų kišeninių spyruoklių, kurios yra suskirstytos į 7 anatomines zonas. Zonų dėka, labiau spaudžiamose vietose čiužinys įdumba ir formuoja tiesų stuburą miego metu. Vega Latex čiužinio aukštis yra apie 24 cm. 

Rekomenduojame žmonėms iki 110 kg (vieno žmogaus svoris, nepriklausomai kokių matmenų čiužinys). Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 60ºC temperatūroje. Čiužiniui suteikiama 2 metų garantija.

Itin pralaidus orui
Itin pralaidus orui
Puikiai prisitaiko prie kūno
Puikiai prisitaiko prie kūno
7 anatominės zonos
7 anatominės zonos
Labai elastingas
Labai elastingas
Dydis
80x200 260,00 €
90x200 260,00 €
120x200 350,00 €
140x200 390,00 €
160x200 430,00 €
180x200 495,00 €
Nestandartinių matmenų skaičiuoklė
Minimalūs išmatavimai: 60x100; Maksimalūs: 240x240.

260,00 €
1
Pristatymas per 15 d. d.
  Išsimokėtinai:
   
  Išsimokėtinai:
   
  Čiužinys Vega Latex
  Skalbiamas užvalkalas
  Plačiau
  Pralaidus orui. Lono-Tec I®
  Plačiau
  7 anatominės zonos
  Plačiau
  Itin elastingas latekso paviršius
  Plačiau
  Kišeninių spyruoklių blokas
  Plačiau
  Pralaidus orui. Lono-Tec I®

  Čiužinys Vega Latex išskirtinės savybės

  Čiužinys Vega Latex - Čiužinio pagrindas

  Čiužinio pagrindas

  Čiužinio pagrindas sudarytas iš standaus zonuotų kišeninių mikrospyruoklių bloko, kuriame esančios spyruoklės individualiai reaguoja į kūno spaudimą.

  Spyruoklės suskirstytos į 7 anatomines zonas, todėl puikiai prisitaiko prie kūno, neperduoda judesių bei suteikia tvirtą atramą.

  Čiužinys Vega Latex - Viršutinis sluoksnis

  Viršutinis sluoksnis

  Viršutinis 3 cm storio latekso sluoksnis savo sudėtyje turi 50% natūralaus kaučiuko, todėl jame nesiveisia dulkių erkutės. Natūralios medžiagos užtikrina latekso ilgaamžiškumą ir elastingumą.

  Lateksas yra perforuotas skylutėmis, todėl užtikrina oro laidumą bei puikiai garina susikaupusią drėgmę miego metu.

  Vidurinis ir apatinis sluoksnis

  Ilgaamžė, orui pralaidi ir aukšto elastingumo medžiaga Lono-Tec I® apgaubia spyruokles 2 cm storio sluoksniu iš viršutinės, bei 3 cm iš apatinės čiužinio pusės. Ši medžiaga yra standi, todėl tolygiai paskirsto kūno svorį ir prailgina čiužinio tarnavimo laiką.

  Lono-Tec I® tai unikali putų poliuretano medžiaga, kurios medžiagos tankis yra 25-35 kg/m3.

  Čiužinys Vega Latex - Trikotažinis audinys

  Trikotažinis audinys

  Užvalkalo viršutinė dalis - 3 cm storio nusegamas higieninis užvalkalas, kuris yra išskirtinai purus dėl specialaus daigstymo metodo, ir gali būti skalbiamas iki 60ºC temperatūroje. Švelnus užvalkalas siuvamas iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralios medvilnės pluošto. Užvalkalą galima lengvai nuvilkti, nes jis turi užtrauktuką visose keturiose kraštinėse.

  „Oeco-Tex®“ – šiuo sertifikatu žymimos saugios, nuodingų lakiųjų dalelių į aplinką neskleidžiančios medžiagos. Produktai, pažymėti ženkleliu „Pasitikėjimas tekstile“, garantuotai neturi alergiškų medžiagų, formalgehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Tai labai svarbu tekstilėje, skirtoje kūdikiams.